Давайте насолоджуватися
дивами природи разом!
Хочете бути ближче до природи?
Ви у вірному місці!
Отримайте безцінний досвід кемпінгу!

Пізнавай світ на ровері!

Сучасний темп і ритм життя не дозволяє людині підняти голову, озирнутися навкруги і побачити красу і велич природи. Ми пропонуємо наполегливо усім бажаючим, які люблять природу, пам'ятки історії і архітектури, активний спосіб відпочинку, вирушати з нами в веломандрівки.
Під час подорожей ви зможете побачити середньовічні фортеці і замки, палаци та музеї, садиби та гражди, насолодитися гірським повітрям Карпат, помилуватися краєвидами Дністровських каньонів, відвідати таємничі підземні печери Поділля, побувати в Національних заповідниках, засмагати на узбережжях моря, річок і озер. Також у вас буде можливість взяти участь у велотурах за межами України. З вами завжди поряд будуть досвідчені організатори і інструктори, які допомагатимуть вам і сприятимуть, щоб кожна мить вашої подорожі приносила тільки задоволення і позитивні емоції.
Ми цінуємо кожного подорожуючого з нами. Для усіх учасників будуть приготовлені призи за участь у велотурі. Буде діяти гнучка система знижок для учасників бойових дій, студентів, людей з обмеженими можливостями. Вітаються сімейні заявки, для них теж передбачено бонус. Ми запрошуємо до наших турів і громадян інших країн, щоб вони розширили свої знання і уявлення про Україну і українців. Гостинно просимо!
Дізнатися більше Велоподорожі - це завжди нові емоції, знайомства, романтика і, звичайно, насолода від самого катання на роверах. Завжди є можливість зробити фото або відео в самих незвичних і несподіваних місцях і одразу поділитися ними з родичами і друзями. Кожна поїздка - це неповторні враження і неочікувані пригоди. Саме за це ми любимо подорожувати і наполегливо радимо вам робити це з нами. Отож, всі на РОВЕРИ!
Ми підготували для вас подорожі на різний смак за формою та змістом, є можливість замовити індивідуальний тур. Інформація, як це зробити, є на нашому сайті.
Ми не є туристична фірма, ми - клуб велосипедних фанатів, який сам організовує і бере участь в велотурах. У нас немає офісу - немає часу і бажання там сидіти, вистачає інтернету, електронних засобів зв'язку і соціальних мереж. І, звичайно, завжди можемо поспілкуватися по телефону і при бажанні і необхідності зустрітися особисто. Ми відкриті для усіх бажаючих. Ми можемо спілкуватись різними мовами - англійська, польська і російська. Люди, які будуть супроводжувати вас під час турів, справжні велофанати. Вони обожнюють ровери, люблять подорожувати, знають рідний край. Кожен з них накручує багато тисяч кілометрів за сезон. Вони їздять в спеку і в мороз, сонячну і похмуру погоду, в дощ і сніг, полями і лісами, долами і горами, дорогами і бездоріжжям, тобто завжди і всюди. Їх досвід, знання і уміння згодяться під час веломандрівок.
Одним із напрямків нашої роботи буде також організація велотурів за рахунок наших партнерів і спонсорів. Слідкуйте за нашим календарем і повідомленнями. Своїм головним завданням вважаємо долучити якомога більше людей до подорожей на двоколесних під гаслом : "Пізнавай світ на ровері!".

Відкривайте нові обрії у вашому регіоні!

Велосипеди - кращий спосіб вивчити наш дивовижний світ. RoverTour пропонує досвід подорожей, які ви не отримаєте від автобусу, прокату автомобілів, або на потязі.

  • Ми альтернатива багатьом дорогим операторам на ринку велосипедних турів.
  • Ви отримуєте найкращу ціну, проїхавши з нами у тур.
  • Ми вважаємо, що найкращий спосіб пізнати нові території і культуру очима місцевих жителів. Це перевага місцевих компаній, що займаються розробкою маршрутів.
  • Підтримка місцевої економіки є ключовим для відповідального і сталого туризму. Ми прагнемо до розвитку місцевого туризму, тому крім нашої невеликої комісії, ваші гроші залишаються в місцевій економіці.
  • Ми намагаємось робити все, для задоволення клієнтів. Ми пишаємося нашим високим відсотоком клієнтів, які обирають нас знову.
  • Велосипед спроможний допомогти зменшити вплив на навколишнє середовище та змінити індустрію туризму. Зелені подорожі, зелений туризм.

Ретельна розробка

Ми провели велике дослідження, тому вам не потрібно витрачати час! Ми шукаємо найкращі маршрути, так що ви можете замовити і подорожувати з впевненістю. Ретельне дослідження і постійна оцінка наших туристичних пропозицій, для того, щоб надати найкращі тури і маршрути для вас.

Легко замовити

Ми пропонуємо бронювання безпосередньо в інтерактивному режимі. Ми готові відповісти на ваші питання або допомогти вам вирішити. Приймаємо Visa і MasterCard - немає необхідності мати справу з обміном валюти і міжнародними платежами.

Багатий вибір

Ми не обмежуємося екскурсіями по регіону. Це дає вам більше можливостей для узгодження велотуру, який підходить для вас. Наша команда провідників, відданих своїй справі, захоплених велосипедними поїздками, прагне допомогти, щоб ваші двоколісні подорожі відбулися!

Передзвоніть мені

Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам.

Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.

Підписатися на новини

Підписавшись на розсилку новин нашого сайту, Ви будете в курсі всіх майбутніх подій.

Дякуємо. Ви підписані на розсилку.
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.
Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.
Форму вiдправлено!
Перевірити свою електронну пошту.
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.

Запит на зміну пароля

Якщо ви забули свій пароль, введіть e-mail, вказаний при реєстрації і ми надішлемо Вам інструкції для зміни пароля.

Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.