Велотур в Грузію - озеро Табацкурі - Боржомі - перевал Годердзі

Замовити Цей Тур
Тип туру: Багатоденний
Рівень: Середній
Дистанція: 200 км
Місце збору: Аеропорт Бориспіль 21:00
Місце старту: Кутаїсі 09:00
Місце фінішу: Кутаїсі 22:00
Запитати Інформацію по туру

Ви можете замовити тур Велотур в Грузію - озеро Табацкурі - Боржомі - перевал Годердзі на бажану дату. Просто залиште запит.

Вітаємо - Ви знайшли ідеальну подорож! Ось як працює процес запиту бронювання:

  • Прочитайте Правила та умови і докладну інформацію про платежі.
  • Заповніть форму для себе особисто. (Якщо у вас є кілька людей, вони повинні заповнити цю форму окремо.)
  • Ми зв'яжемося з Вами для уточнення всіх деталей і наявності місця.
Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.

Ми пропонуємо захоплюючий маршрут по найкрасивіших місцях Боржомської ущелини. Велотур в Грузії на початку осені дозволить насолодитися дивовижною природою цих місць, викупатися в гірських озерах і водоспадах, але - без виснажливої літньої спеки.
Нескладне покриття - в основному грунтові дороги і асфальт - дозволяє брати участь в цьому велотурі не тільки досвідченим катальщикам, але навіть початківцям. Однак хороша фізична форма обов'язкова, адже нам доведеться за маршрутом подолати чимало підйомів і спусків.
Речі і спорядження буде везти машина супроводу.

У вартість туру включено:Проживання (2 дні у готелі);
Машина супроводу;
Послуги велоінструктора;
Групова велоаптечка;
Групова медична аптечка;
Приготування їжі на газових пальниках;
Страховка учасників.
У вартість туру не входить:
Прокат велосипедів і шоломів (50$);
Прокат наметів і спальників (20$);
Харчування.
 
Формат: комбо (намет/готель).
Маршрут: озеро Табацкурі - Бакуріані - Боржомі - Вардзія - перевал Годердзі - Зелене озеро - Хуло.
Обов’язкова умова усіх велосипедних подорожей – шолом!
12 вересня : виліт з Києва (аеропорт Бориспіль)
1-й день (13 вересня) Акліматизаційний

Організаційний день нашого велотуру: Нічний приліт у Кутаїсі розміщуємося на ночівлю поблизу аеропорту. Зранку ми проводимо закупівлю провіанту (попередньо меню обговоримо з групою під час її формування) і на організованому трансфері вирушимо до місця старту маршруту - гірського озера Табацкурі. Це мальовниче місце на висоті одна тисяча дев'ятсот дев'яносто одна м над рівнем моря - вам буде здаватися, що хмари зовсім поруч. Незважаючи на те, що озеро Табацкурі - одне з найглибших в Грузії, на початку осені вода тут досить тепла, можна скупатися. Якщо залишиться час - можемо також відвідати древній храм в однойменному селі. А ввечері розбиваємо табір і готуємося до нашої першої ночівлі в наметах.

2-й день (14 вересня) Озеро Табацкурі – перевал Цхрацкаро – Бакуріані (відстань 29 км , грунт)

Відомий перевал «Дев’яти джерел» (перевал Цхрацкаро). Нам відкриються дикі, безлюдні місця, Під колесами – каменистий грунт будемо спостерігати як альпійські луки поступово зміняться запашними хвойними лісами.
Своєю назвою перевал зобов'язаний дев'яти розташованим тут джерелам, частина з яких знаходиться вздовж траси - ви їх побачите. При бажанні по дорозі можна відвідати руїни стародавнього городища, а також «Червону церква» - будівництво IX століття. Це частково зруйнований древній храм, покритий помаранчевими лишайниками, через які він, власне, і названий «червоним». Однак дістатися до нього не так просто - доведеться зійти з траси і пробиратися болотистою місцевістю.

3-й день (15 вересня) Бакуріані – Боржомі (відстань 30 км, асфальт / грунт)

Сьогодні їдемо в Боржомі - відомий бальнеологічний курорт і просто красивий, затишнє місто в ущелині річки Кури. Будемо пити знаменитий нарзан, милуватися величчю кавказьких гір, гуляти по Центральному парку. При бажанні і наявності часу можна з'їздити до руїн стародавньої фортеці Гогія, що стоїть на пагорбі прямо над містом.

4-й день (16 вересня) Боржомі - Ахалцихе, набір висоти з 850 м. До 980 м. Над рівнем моря (відстань 48 км, асфальт)

По дорозі ми відправимося в старовинний грузинський містечко Ахалцихе, заснований ще в XII столітті. По дорозі буде багато цікавого! Для початку ми відвідаємо відомий Чітахевскій монастир Св. Георгія (також званий «Зеленим монастирем»). Ця давня архітектурна перлина Боржомської ущелини вважається одним з «місць Сили». Але монастир цікавий не тільки цим, а також оригінальним кольором каменю, з якого він складний. Вгадали, яким? Звичайно, зеленим.
Після ми відвідаємо два старовинні фортеці - Мокцевіс-ціхе, від якої залишилися одні руїни, і Ацкурі. Перша фортеця, збудована ще в Х столітті, цікава в основному красивим видом, що відкривається з її верхнього майданчика, та парою непогано збережених бійниць. Друга ж, Ацкурі, більш популярна у туристів. Перші поселення на її місці датуються ще Бронзовим століттям, а вже в епоху нашої ери, згідно з легендою, в цих місцях бував апостол Андрій Первозванний.

5-й день (17 вересня) Екскурсійний

Ще один день відпочинку в нашому велотурі по Грузії - ми повністю присвятимо його екскурсії в печерний монастир Вардзіа, куди вирушимо з комфортом, на машині. Це великий монастирський комплекс епохи Середньовіччя (XII - XIII ст.), Розташований в долині р.Кури. Понад 600 печерних «кімнат» вирубані в прямовисній скелі Ерушеті - це комори, трапезні, бібліотеки, каплиці, келії ... У висоту монастир становить 8 поверхів, пов'язаних потаємними ходами, водопроводом та іншими комунікаціями. Зараз монастир є чинним, починаючи з 1980 року, тут проживають монахи. У той же час ці місця - найпопулярніша визначна пам'ятка, яка включена в список ЮНЕСКО і привертає масу туристів.

6-й день (18 вересня) Ахалцихе - перевал Годердзі, набір висоти з 980 м до 2100 м. Над рівнем моря (відстань 55 км, грунт / асфальт)

Вирушаємо на перевал Годердзі, набираючи понад 1000 метрів висоти. Спочатку по зручній асфальтованою трасою, а після - по кам'янистому грунту ми будемо підніматися все вище, до зелених альпійських лугами, залишаючи позаду старовинні грузинські селища, де побут мало змінився за останні кілька століть.

7-й день (19 вересня) Годердзі - Зелене озеро, перепад висоти з 2100 м до 2133 м. над рівнем моря (відстань 12 км, грунт)

Це нескладний день, сьогодні належить один з найкоротших переїздів в нашому велотурі по Грузії. Відмахав всього 12 км, ми приїдемо до одного з найкрасивіших водойм Грузії - Зеленому озеру. Розташоване на високогір'ї, воно чомусь не замерзає навіть у найхолодніші зими, хоча в цих місцях немає гарячих джерел. Друга ж загадка озера - відсутність в ньому будь-якої живності, тут немає риби або інших водоплавних. За винятком зрідка прилітають качок.

8-й день (20 вересня) Зелене озеро - спуск в селище Хуло (відстань 32 км, грунт)

Ось і настав останній день нашого велотуру, ми остаточно повертаємося в цивілізацію, спускаючись з високогір'я до селища Хуло. Точніше, це невелике містечко - центр однойменного муніципалітету, звідки ми організованим трансфером поїдемо в Кутаїсі.

  1. Для новачків - В основному плоскі, широкі траси
  2. Легкий - Деякі пологі схили, широкі стежки
  3. Середній - Змінний, гориста місцевість і/або вузьки траси
  4. Складний - Подекуди довгі і/або круті підйоми і/або технічні маршрути
  5. Екстремальний - Екстремальне сходження і/або вузькоспеціальні траси

Передзвоніть мені

Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам.

Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.

Підписатися на новини

Підписавшись на розсилку новин нашого сайту, Ви будете в курсі всіх майбутніх подій.

Дякуємо. Ви підписані на розсилку.
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.
Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.
Форму вiдправлено!
Перевірити свою електронну пошту.
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.

Запит на зміну пароля

Якщо ви забули свій пароль, введіть e-mail, вказаний при реєстрації і ми надішлемо Вам інструкції для зміни пароля.

Форму надіслано!
Сталася помилка при відправленні форми.
Спробуйте ще раз трохи пізніше.